загрузка...


Ліам-немолодий англієць, який провів довгий час у лондонській в’язниці. Спогади про кошмарне минуле не залишали його ніколи, змушуючи заново переживати малоприємні моменти, що призвели до сумного результату. Він був членом кримінального синдикату, очолюваного Кліффордом Калленом, що здійснює нелегальну діяльність. Бандитський Бос працював з корумпованими, високопоставленими чиновниками, що сприяють злочинній організації за відповідну плату. Зараз злочинці відмивають гроші на будівництві об’єктів, що використовуються для проведення Олімпіади. Опинившись на волі, Ліам знову опиняється під початком Кліффорда, не маючи можливості розв’язатися з кримінальним середовищем.

Щоб почати другий етап, не пов’язаний із злочинністю, йому потрібно придумати хитрість, що дозволяє вирватися з чіпких лап синдикату. Одночасно існують серйозні проблеми у взаєминах з родичами, що відмовляються підтримувати спілкування з бандитом, заслужено засудженим. Фільм Корупціонер (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Намагаючись вирішити численні проблеми, колишній ув’язнений знову вплутується в незаконні махінації, що полягають в захопленні земельних ділянок, що знаходяться на території Британської столиці.

Режисер: Рон Скальпелло
В ролях: Сем Клафлін, Чарлі Мерфі, Тімоті Сполл, Х’ю Бонневілль, Шон Дулі, Адам Лонг, Девід Хейман, Ноель Кларк, Лоррейн Ешборн, Наомі Акі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress