Фільм Космос (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Перед нами кінострічка, в якій головні події зачіпають двох героїв: Фукса та Вітольда. Ці хлопці запланували гарненько розслабитися і відпочити від сірих буднів. Саме тому герої захотіли відправитися за місто. Протягом довгого часу йшли обговорення з приводу відпочинку. Нарешті вдалося вибрати відповідне місце. Хлопці зняли невеликий будинок, який розташовується далеко від мегаполісу. Герої є забобонними особистостями, тому звикли вірити в те, що відбувається. По дорозі їх починають переслідувати погані прикмети. Наприклад, вони бачать у лісі, що висить на дереві горобця.

Фукс і Вітольд знають про те, що цей знак тривоги був даний їм неспроста. По приїзду в будинок, на підлозі герої знаходять незрозумілі знаки. Потім забравшись на присадибну ділянку, вони знаходять щось подібне. Хлопці сильно стурбовані ситуацією, а найбільше насторожує незрозумілу поведінку тих людей, які знаходяться в заміському будинку. Ситуація стає дуже напруженою. Ніхто не міг навіть припустити, з чим саме будуть мати справу герої.

Ясно одне, що треба бути гранично обережним, щоб не потрапити в пастку. Що ж побачили Фукс і Вітольд? Про це можна буде дізнатися в процесі перегляду. Фільм Космос (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Анджей Жулавські
В ролях: Сабін Азема, Жан-Франсуа Бальмер, Джонатан Дружині, Жоан Ліберо, Вікторія Герра, Клементін Понс, Енді Жилі, Рікарду Перейра, Антоніо Сімао


загрузка...