Фільм Костюмер (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


На що один чоловік готовий піти заради іншого? Що таке справжня дружба? Є тимчасові рамки для цього почуття? На ці питання належить знайти відповідь головним героям фільму «Костюмер» 2015. У центрі подій – видатний актор, який користується небувалою популярність у Великобританії. Як і у будь-якої знаменитості, у головного героя зовсім немає часу на всякі життєві дрібниці і домашні справи. Саме тому актор вирішив обзавестися помічником. Кандидат на таку почесну посаду був знайдений дуже швидко. Ділові відносини між зіркою і його підлеглим поклали початок міцну дружбу.

Будь-яка слава і визнання рано чи пізно закінчуються. Головний герой не став винятком. Але, незважаючи на те, що популярність актора давно канула в лету, помічник, якого він найняв багато років тому, так і залишився в його будинку. Фільм Костюмер (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Тільки тепер їх не пов’язують відносини «хазяїн-підлеглий». За довгі роки вони стали кращими друзями, готовими розділити один з одним прикрості, радості і старість.

Режисер: Річард Ейр
В ролях: Емілі Уотсон, Іен МакКеллен, Сара Ланкашир, Ентоні Хопкінс, Ванесса Кірбі, Едвард Фокс, Том Брук, Іен Коннингхэм, Джон Ештон, Хелен Бредбері


загрузка...