Фільм Коханці (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Якщо цинічно і чесно подивитися на речі, то можна зробити висновок: більшість сімейних пар проходять через численні фази відносин, найчастіше стартуючи від полум’яної пристрасті і сексу в при першій зручній (і незручною, хе-хе) можливості через зупинки звикання, охолодження, розчарування до кінцевої станції розлука. Або повний ігнор, презирство, насильство. Або амурні пригоди на стороні зі збереженням заміжнього-одруженого статусу будинку. Якраз в разі останнього варіанту на світло може з’явитися подібна комедія, коли багаторічні подружжя, які і думати забули про своїх других половинках, хоча ділять одну житлоплощу, раптом відчувають надзвичайний прилив пристрасті і сексуальну енергію, що радувала в далекій молодості.

Майкл і Мері давно вже махнули рукою на подружні обов’язки, знайшли собі інших партнерів, з яким крутять любовні романи і навіть планують створити нові сім’ї. Але постійно ніколи поспілкуватися з чинним чоловіком, щоб остаточно розставити крапки, спалити мости і призначити дату шлюборозлучного процесу. Коханка ставить Майклу ультиматум, коханець каже Мері, що пора жити разом, і тоді поки ще чоловік з дружиною вирішують провести відверту розмову, щоб зізнатися один одному, що прийшла пора сказати «прости — прощай». Фільм Коханці 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

І чим далі, тим гірше, тому що чоловік і жінка просто не здатні наситити свою несподівано запалав пристрасть, а на іншому кінці історії їх бойфренд і гёлфренд місця не знаходять, намагаючись зрозуміти, що це любовне пригода принесе в найближчому майбутньому і в якому сімейний стан вони прокинуться наступного ранку.

Режисер: Азазель Джейкобс
В ролях: Джессіка Сула, Ейдан Гіллен, Дебра Уінгер, Мелора Уолтерс, Трейсі Леттса, Леслі Фера, Тайлер Росс, Ерік Саттерберг, Джанін Мітчелл


загрузка...