До недавніх пір Мурад Алі Мохаммед спокійно працював адвокатом і мирно жив зі своєю великою родиною в багатонаціональному і густонаселеному кварталі Варанасі. Після намазу в мечеті, розташованої неподалік, чоловік, як правило, пив чай зі своїми сусідами-індуїстами. Зі своєю дружиною Табассум герой виховав сина: тепер вже дорослий Афтаб, одружився на Аарті, адвоката, з якою він живе за кордоном. Сім’я брата Мохаммеда, господаря кіоску, який торгує мобільними телефонами, живе разом з Мурадом. Білал і Чхоті-Табассум виховують сина Шахіда і дочку Ааят. Ніхто з героїв не підозрював, що незабаром їх життя перетвориться на пекло.

Шахід зв’язався з терористами. Ватажок угруповання, Мехфуз Алам, відправив юнака і ще двох хлопців підірвати бомбу. В результаті атаки загинуло багато мирних людей. Деніш Джавед, урядовий агент, взявся за розслідування. Незабаром в будинку Мурада з’явилися поліцейські, які перевернули житло догори дном, шукаючи докази. У міру поширення новин, навколо будинку зібрався натовп. Сусіди були шоковані, коли приголомшеного Білала заарештували. Аарті стала адвокатом брата її свекра.

Поки молода жінка намагається довести невинність членів сім’ї, Мурад зіткнувся з ненавистю оточуючих. Люди, що ще вчора доброзичливо пили з ним чай, сьогодні вважають його небезпечним терористом. Фільм Країна (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Анубхав Сінха
Актори: Таапси Панну, Ніна Гупта, Абдул Квадир китоби худовандро аз бар намуд, Ріші Капур, Ашутош Рана, Раджат Капур, Пратик Баббар, Индранеил Сенгупта, Кумуд Мішра, Манодж Пахва

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress