загрузка...


Напередодні Різдва Хелену кинув чоловік, залишивши дружину заради молодої дівчини. Жінці зовсім не до свят, але її друг Улли вмовляє Хелену відправитися на ферму, де збираються жінки і відзначають Різдво в традиційному старофинском стилі. Хелена їде в село, де її чекає саме незвичайне пригода в її житті. «Країна чудес» — фінська комедійна драма, удостоєна 4 номінацій на кінопремію «Юссі». Чоловік Хелени пішов з молодою жінкою. Наближається Різдво, життя коливається, і нічого не відбувається.

Кращий друг Хелени Улли переконує її відсвяткувати свято в єдиному місці призначення, яке вони можуть собі дозволити, і де ще є місце. Вони з нетерпінням чекають старомодного Різдва в селі без чоловіків. Різдво на органічній фермі організовано Тууре і Унной, двома молодими початківцями фермерами, для яких навіть здача житла для гостей пропонує нову можливість для нових соціальних контактів. Часом тривожна, але в цілому затишна мелодрама, жваво передає атмосферу традиційних фінських свят і задумливий характер північного народу. Волею доль, на фермі молодих дауншифтерів — прихильників екологічного способу життя, зібралися три самотніх людини, дві жінки і один чоловік.

У міру того, як проходить різдвяний сезон, життя гостей, як і господарів, несподівано приймає абсолютно новий оборот. Фільм Країна чудес (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Інарі Ніємі
Актори: Мілка Алрот, Ейно Хайсканен, Ірмелі-Унельма Хайд, Нійна Копон, Томмі Корпела, Юлія Лаппалайнен, Самулі Ніттімякі, Анна Паавілайнен, Марі Рантасіла, Іро Рита

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress