Скільки таких зустрічей вона ще призначить, перш ніж вгадає і виграє «карт-бланш»? Їй набридло ходити на побачення, які закінчуються на одному й тому ж сценарію, але що ще зробити, щоб, нарешті, стати щасливою… Героїня відчайдушно шукає «другу половинку» серед усіх чоловіків, які підходять їй за віком. Вона вже не звертає уваги на його соціальний статус і нулі в його зарплати, не прискіпується до зовнішніх даних і не критикує манери. Просто одного разу дівчина прокинулася і зрозуміла: ніхто не зможе знайти ідеальну кандидатуру, тому що казкових принців жінки «ліплять» самостійно.

І ось на підході чергове рандеву, де партнери знову будуть базікати про дурниці, а потім він по-джентльменськи проводить її до будинку і подарує прощальний поцілунок в щічку, не наполягаючи на продовженні, щоб не здатися надмірно швидким і нахабним. Однак сумбурний день вирішив піднести невезучої искательнице пригод сюрприз. Так, вона піде на побачення і зустрінеться з новим кандидатом, але це буде зовсім не той чоловік, якого вона призначила день, годину і місце.

До речі, він теж не знає про фатальну помилку, інакше не поводився б так привітно і дружелюбно, намагаючись постати перед співрозмовницею в кращому вигляді… Фільм Крадене побачення 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бен Палмер
В ролях: Лейк Белл, Саймон Пегг, Рорі Кіннер, Олівія Вільямс, Офелія Ловибонд, Генрі Ллойд-Хьюз, Шерон Хоргана, Стівен Кемпбелл Мур, Дін-Чарльз Чепмен, Кен Стотт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress