загрузка...


Юнак по імені Біллі, що є героєм кінострічки «Крадіжка автомобілів», живе в досить заможній, благополучній сім’ї, оточений турботою близьких, рідних. Однак неймовірно складний характер сина приводить у відчай батьків. Хлопець постійно опиняється втягнутим в якісь халепи, з яких вибратися без допомоги близьких йому рідко коли вдається. Тільки доля виявилася до нього досить жорстока, не збираючись на відміну від родичів терпіти постійні капризи і витівки Біллі. Попався на крадіжці автомобіля, молода людина опиняється за ґратами. Тепер йому вже не уникнути справедливого покарання.

Будучи неповнолітнім злочинцем, Біллі виявляється не у в’язниці, а у виправній колонії для підлітків під назвою Бернвилль. Тут всі опинилися на виправному терміні юнаки повинні не тільки продовжувати навчання, але і при цьому важко працювати. Біллі буквально в перші дні розуміє, що жарти закінчені. Тепер він опинився перед лицем справжнього випробування, опинившись у страшному місці, на території якого панують власні закони і за порушення їх чекає своєчасна розправа.

Тут знущаються над малолітніми злочинцями не тільки тюремні охоронці, піддаючи побоїв і принижень, але й самі вони, озлоблені суворою дійсністю намагаються знищити кожного, хто виявиться слабшим. Фільм Крадіжка автомобілів 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Бредлі Каплан
В ролях: Еморі Коен, Вільям Х. Мейсі, Джон Легуізамо, Фелісіті Хаффман, Підлогу Спаркс, Хезер Лінд, Майк Еппс, Чэнс Келлі, Тарік Троттер, Аль Калдерон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress