Фільм Красень і чудовисько (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Мелодраматична картина, створена вітчизняними сценаристами «Красень і чудовисько», розповідає про життя головної героїні фільму на ім’я Варвара Гвоздікова, яка працює продавцем на ринку. Дівчина досить не з простих, адже працювати в торгівлі, та ще на ринку, вимагає багато зусиль, нервів. Але головна героїня не сумує, вона давно навчилася стояти за себе, і не дозволяє нікому ображати. За зухвалий характер, пошарпаний вигляд, чумазое особа, дівчину прозвали «Чудовиськом». Але якщо придивитися, Варя досить приваблива особистість, ось тільки щоденна робота з ранку до ночі, не дозволяє їй повністю розкритися перед людьми.

Головна героїня забезпеченні тримає свою матір, яка пропиває всю зарплату дочки разом зі своїм неробою чоловіком. Варя давно б пішла від них, але їй шкода матір, та і йти нікуди. Коли дівчина була перспективною ученицею, улюбленицею свого батька, але потім тата не стало, і все покотилося шкереберть. Ось тільки Варя і сама не підозрює, що в її житті настають великі зміни.

Нагрубивши місцевому бізнесмену, вона втрачає роботу, а разом з нею і місце проживання, адже без грошей, мати не бажає бачити вдома дочка. Якими ж будуть дії Вари, щоб виправити ситуацію? Фільм Красень і чудовисько 2014 дивитися онлайн в хорошій якості.

Режисер: Іван Криворучко
В ролях: Вероніка Пляшкевич, Олексій Аніщенко, Валерія Шкирандо, Артем Давидович, Тамара Миронова, Анастасія Боброва, Анатолій Гур’єв, Олег Коц, Віталій Мороз, Ірина Корнієвич


загрузка...