Важко уявити на що здатний батько заради дитини, яку він безмірно любить. Ніщо навколо не має ціни, як щастя власного дитя. Це чітко усвідомлює герой історії. Він впевнений в тому, що зобов’язаний прикласти свої зусилля до досягнення мети, до якої його спадкоємці зможуть жити без турбот. Лише досягнення такої мети, не самий простий працю, адже на шляху чоловіки будуть стояти аж ніяк не побутові проблеми. Шлях йому перекриють безліч небезпечних бандитів, що явно не бажають його бачити. Він загрожує всьому їх справі. Ще однією проблемою стає міграційна служба, яка біжить по сліду героя.

Він з іншої країни, життя нормальної йому точно немає. Він не може зупиниться поки не досягне мети. Чудово розуміючи, що чекає його там, чоловік рветься вперед, долаючи будь-які перешкоди і проблему шляху. Він прожив важке життя, він пам’ятає, як важко було існувати в своєму світі. І цього, він точно не хоче для своїх дітей. Саме з цього він все ще йде вперед, саме з цієї причини він готовий протистояти будь-яким силам. Фільм Краща життя (2011) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Противники перевершують його в кількості і забезпечення. Любов найсильніша зброя і саме воно зараз в руках чоловіка, саме це почуття змушує його робити те, на що не здатний проста людина.

Режисер: Кріс Вайц
В ролях: Деміан Бішір, Едді ‘Пайолин’ Сотело, Хоакін Косио, Хосе Джуліан, Ненсі Ленехан, Гебріел Чаварриа, Боббі Сото, Челсі Рендон, Трампас Томпсон, Тім Гріффін

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress