Тара і Піт любили один одного, будували плани на майбутнє, збиралися зіграти весілля, були впевнені, що попереду їх чекає світле майбутнє. Ось тільки все вийшло інакше. У молодих людей сталася неприємна подія — помер улюблений пес. Після цього все перевернулося з ніг на голову. Здавалося, що більше не буде так, як було раніше. Але, як би там не було, можна знайти вихід з будь-якої ситуації, адже саме ті, кого ми любимо, є в цьому житті надійною опорою і підтримкою, допомагають долати всі неприємності і справлятися з проблемами, повірити в себе!

Це важливо мати поруч близької не тільки по крові, але й по духу людини! Молода пара Тара і Піт вирішують незабаром зіграти весілля. З події вже практично все готово, і вони з нетерпінням чекають настання найважливішого дня в своєму житті. Однак у житті закоханих відбулася подія, з-за якого вони змушені відкласти торжество на якийсь час. Померла їхня собака, яка була їм кращим другом. Тому головні герої вирішили вшанувати пам’ять улюбленого тваринного і не влаштовувати свято. Фільм Кращий друг з небес (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тільки сумувати Тарі і Піту доведеться недовго, адже їх пес чарівним способом повернувся з небес, щоб господарі змогли гідно відгуляти весілля і стати щасливим і міцним сімейством.

Режисер: Джастін Дж. Дік
В ролях: Кріс Крістофферсон, Вінні Кларк, Медлин Леон, Кіт Купер, Грегорі Д. Заєць, Кармін Яконо

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress