Фільм Кращий з світів (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет фільму оповідає про 7-річного хлопчика Адріані, що живуть в Зальцбурзі. Його батько помер ще до його народження, а мати Хельга зі своїм бойфрендом — наркомани. Хельга дуже любить сина, і заради нього намагається впоратися зі своєю залежністю, але марно. Але одного разу вона твердо вирішує покінчити з наркотиками і пройти курс реабілітації, але для цього їй потрібно тимчасово віддати хлопчика в дитячий будинок. Їх любов чекає серйозне випробування…

Хельга втратила чоловіка, коли ще носила плід їхньої любові. Це сильно вплинуло на її емоційний стан. Жінка знайшла бойфренда-наркомана і захопилася небезпечним зіллям. Дитинство маленького Адріана пройшло в дуже незвичайних умовах, але він звик ховатися від проблем на околицях Зальцбурга або шкільних заняттях. Мати соромилася свого захоплення і намагалася ретельно його приховувати. Постійна боротьба з собою підштовхувала її зав’язати з наркотиками, але кожного разу все закінчувалося зривом. Одного разу вона зрозуміла, що самостійно впоратися їй не вдасться, доведеться відправитися в спеціальний реабілітаційний центр, інакше вона втратить улюбленого сина і життя.

Таке рішення далося жінці важко, адже потрібно, щоб Адріан пожив в дитячому будинку. Любов матері і сина піддається сильному випробуванню. Фільм Кращий з світів (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Адріан Гойгингер
В ролях: Джеремі Миликер, Верена Альтенбергер, Міхаель Фуйт, Ліза Марі Стойбер, Міхаель Пінк, Лукас Мико


загрузка...