загрузка...


Лудо Декер і Анна вельми дивні люди. Коли відбулася їх перша зустріч, Лудо працював на посаді журналіста, але змушений був відправитися в місця позбавлення волі на 8 місяців. Виною тому його невірна поведінка. Тюремний термін вдалося скостити, а тому Лудо повинен буде пройти випробувальний термін в дитячому саду на 300 годинної трудотерапії. У тому ж дитячому садку працює сувора і відповідальна дівчина, яку звуть Анна. Вона була знайома з журналістом і раніше, адже в дитячі роки вони разом вчилися. Анна терпіти не може красеня, адже він знущався над нею.

Незважаючи на цей факт, між Лудо і Анною спалахнула пристрасть і хлопці стали жити разом. З того моменту пройшло 2 роки. Проблеми в побуті зіпсували всю романтику в стосунках закоханих людей. Їх оточують тільки брудні шкарпетки і посуд, а також діти постійно стикаються з нестачею туалетного паперу. Насправді займається вирішенням цих побутових негараздів тільки Анна. Звичайно ж, дівчині не до душі такий розклад.

Лудо також нарікає на те, що йому здається, що його кохана насідає на нього. В житті пари загострюються відносини, з’являються люди з минулого, з якими належить зіткнутися знову. Фільм Красунчик 2 (2009) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Тіль Швайгер
В ролях: Тіль Швайгер, Нора Чірнер, Маттіас Швайгхефер, Кен Дукен, Едіта Маловчич, Пега Феридони, Емма Швайгер, Аллегра Османі, Хайнер Лаутербах, Уве Оксенкнехт

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress