загрузка...


Джонні і Майки – друзі, майже брати. Вони займаються грабежами. У черговому злочині компаньйони вбивають Майки і підставляють Джона, який навіть під тиском поліцейського слідчого не видає зрадників. Герой жадає помсти, і зробити це хоче по-своєму. Джонні народився спотвореним, виродком. А життя з дитинства калічило його душу. У в’язниці він стає учасником програми захисту свідків. Йому роблять пластику – і тепер Красунчик Джонні стає дійсно привабливим і невпізнанним.

Отримавши звільнення, герой збирається поквитатися – адже біль втрати не вщухла, і зрада не забуто. Під час збройного пограбування він і його друг Майки виявилися обдуреними партнерами. Джон сів у в’язницю, але нікого не заклав, розраховуючи вийти на свободу і помститися. У в’язниці він за допомогою гуманного хірурга отримує нове, дуже симпатичне і навіть чарівне обличчя, і з часом його відпускають по амністії. Він починає небезпечну гру, щоб поквитатися з зрадниками. Фільм Красунчик Джонні (1989) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Державна рада з умовно-дострокового звільнення влаштовує Джона сталелитейщиком на верфі, де він зустрічає Донну. Але він скоро розуміє, що смерть Майки не була помщена, і його вбивці залишилися безкарними.

Режисер: Волтер Гілл
Актори: Міккі Рурк, Еллен Баркін, Елібазет МакҐоверн, Морган Фрімен, Форест Вітакер, Ланс Генріксен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress