Фільм Красуня (1990) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Красуня – романтична комедія з Джулією Робертс і Річардом Гіром у головних ролях. Сюжет. Проїжджаючи на своєму авто по нічному місту, мільярдер Едвард Льюїс зупиняється біля красуні Вівіан, і запрошує її в свій готельний номер. Вранці, дізнавшись, що на черговий важливою угоді з ним повинна бути супутниця, він пропонує дівчині за додатковий гонорар залишитися в його апартаментах ще на тиждень. Несподіване знайомство змушує Едварда переосмислити свої життєві цінності. Та й Вівіан, для якої він давно перестав бути просто «клієнтом», не бажає бути його утриманкою, а мріє про сучасний лицаря на білому коні, який би приїхав і забрав її з минулого життя.

Едвард господар свого життя, він займається руйнуванням чужих компаній, щоб скупити їх за копійки. Одного разу він заїхав в не самий благополучний район, де і познайомився з дівчиною легкої поведінки Вів’єн. Все було настільки спонтанно, що вони не до кінця розуміли справжні наміри один одного. Едварду була потрібна красива супутниця на тиждень, він і запропонував Вів’єн зіграти її роль.

Всього за кілька днів, їх ділові взаємовигідні стосунки переросли у справжнє кохання, але як таку пару буде сприймати суспільство. Фільм Красуня (1990) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Геррі Маршалл
В ролях: Річард Гір, Джулія Робертс, Ральф Белламі, Алекс Хайд-Вайт, Джейсон Александер, Лора Сан Джакомо


загрузка...