Фільм Красуня і пси (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Двадцятиоднорічна дівчина на ім’я Маріам вже цілком самостійна особистість. Вона вже давно відчула, що таке справжнє доросле життя. Дівчина зрозуміла, що тепер їй доведеться самостійно вирішувати всі свої проблеми, що й стало в один прекрасний момент для неї величезною складністю. Одного разу головна героїня вирішила відправитися на грандіозну вечірку, про яку давно мріяла. Їй дуже хотілося відпочити від студентських трудових буднів, тому вона вирішила в будь-якому випадку побувати на цій вечірці, де гуляють всі студенти. На той момент вона ще навіть не підозрювала про те, з чим їй доведеться зіткнутися вже в найближчому майбутньому.

У Маріам був прекрасний настрій, адже нарешті вона могла відпочити. У натовпі людей вона відразу ж помітила симпатичного хлопця, якого звали Юсуф. Вони відразу сподобалися один одному, тому після швидкоплинного розмови на абстрактні теми, дівчина вирішила відправитися зі своїм новим знайомим до нього. Це стало її фатальною помилкою, адже тепер Маріам доводиться боротися за свою честь і гідність. Вона навіть подумати не могла, що такі страшні речі можуть статися з нею, але факт залишається фактом.

Швидкоплинне знайомство виявилося для молодої студентки фатальним. Найстрашніше це те, що дівчина чудово розуміє, що закон знаходиться не на її боці, а на боці її мучителів. Фільм Красуня і пси (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Каутер Бен Ханья
В ролях: Маріам Аль Ферджани, Ганем Зрелли, Номен Хамді, Арисса Дауд, Мохамед Аккарі, Чедлі Арфауи


загрузка...