Фільм Кравці (2014) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлена драматична кінострічка «Кравці» розповідає про тих людей, які завжди залишалися в стороні, але їх роботи бачив весь світ, дивуючись фантазії і майстерності героїв картини. Правителі різних держав дійсно сильні люди, але кожен з них має свиту помічників, з допомогою яких вирішуються важливі справи та інші. Відомо всім, що людей зустрічають по одягу, тому кожен з державних керівників завжди мав особистого кравця, від якого повністю залежав зовнішній вигляд володаря. Можна сказати, ці люди доклали свої руки до розвитку своїх держав, особливо в стилі та моді.

Головний герой представленої картини молодий кравець на ім’я Конг Джин, він талановитий, і істотно випереджає всіх своїх конкурентів, у фантазії і смаку при пошитті одягу. Його вироби не тільки красиві, але й зручні. Імператриця в захваті від його творінь, і бажає, щоб саме цей кравець одягав їх сім’ю. Це велика честь для хлопця, але отримати посаду не так просто, адже його суперником за це місце стає справжній професіонал своєї справи, найкращий кравець імперії.

Чи зможе молодий перспективний майстер довести, що він кращий у своїй справі, і заслужити довіру імператорської сім’ї? Фільм Кравці (2014) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Вонсок Чи
В ролях: Хан Сік Кю, До Су, Пак Сін Хе, Ю Ен-сік, Ма Дон-сік, Sung-tae Heo, Чо Даль Хван, Ю-Бі, Щин З-юль, Ye-ji Yeon


загрузка...