Фільм Крик (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Представлена драматична кінострічка «Крик» розповідає про невеликому містечку, що охопила страшна епідемія. Хвороба обрушилася на жителів міста зовсім раптово, і за короткий час вразила велика кількість людей. Правоохоронні влади, лікарі та інші державні службовці вважають, що винні у всьому дикі кабани, час від часу заходять на територію міста і поширюють страшну хворобу. Всі сили влади спрямовані на винищення популяції тварин, і спробах знайти вакцину проти вірусу, стрімко поширюється серед населення. Дочка головного героя картини теж виявляється інфікованою, але у чоловіка зовсім інша думка щодо винуватців виникнення епідемії.

Він вважає, що вірус принесли в місто приїхали дивні люди, у яких є проблеми з законом. Ніхто не бажає даремно звинувачувати людину в біді, адже приїхали могли просто опинитися не в той час не в тому місці. Тепер належить з’ясувати, хто насправді винен у поширення страшного захворювання.

Чи зможе головний герой картини з’ясувати всю правду і врятувати єдину дочку, адже часу у нього майже не залишилося? Фільм Крик (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: На Гон-джин
В ролях: Хван Джон-хв, Квак-он, Дзюн Кунимура, Чон У-хи, Чан З-ен, Чо Хан-чхоль, Чхве Дзі-хва


загрузка...