загрузка...


У сучасному світі стрімкі зміни відбуваються у всіх сферах людського життя. Одним з головних умов благополуччя людини залишається фінансова складова. Справжній переворот робить з’явилася криптовалюта. Для більшості громадян вона є примарним і чи не вигаданим явищем. Всі говорять про віртуальні гроші, проте зрозуміти принципи процесів, що відбуваються не можуть. На відомих біржах можна почути про курсове зростання незвичайних грошей. У глобальній економіці відразу знаходяться досвідчені фахівці, готові скористатися недосконалістю законодавчої бази і малою інформованістю населення. Молодий агент в серіалі «Крипто» виявив докази, що свідчать про шахрайство.

Мартін отримує завдання вийти на слід зловмисників і лиходіїв. Чоловік хоче проявити кращі якості, відмінно зарекомендувати себе перед керівництвом, дати поштовх кар’єрному зростанню. З самого початку розслідування проходить з ускладненнями. Персонаж виявив ланцюжок послідовних подій, які можуть привести до злочинців.

Він несподівано стикається з більш потужними противниками, ніж очікував. Перебуваючи у скрутному становищі, Мартін намагається виконати відповідальне доручення… Фільм Крипто (2019) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джон Сталберг
Актори: Курт Рассел, Люк Хемсворт, Алексіс Бледел, Вінсент Картайзер, Джилл Хеннессі, Бо Напп, Мала Рівера Дрю, Марель Мініутті, Марша Дітлайн, Джеремі Харріс

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress