Дії фільму відбуваються в середині 1990 року в місті Мінську. Молода дівчина, маючи, творчий потанцював, працює вже не перший рік у нічному клубі музичним жокеєм, відтворюючи публічні записи популярних артистів на звуковому носії. Будучи прихильницею неформальних субкультур об’єднання, молоді різних вікових груп, що є модною в соціальних колах цього часу вона проводить своє життя в нудною квартирці з матір’ю, мріючи коли-небудь злітати в Америку. Головна героїня просить свою давню знайому, намалювати липову довідку з офіційного місця роботи, яку необхідно надати в американське посольство для надання їй дозволу на в’їзд в чужу країну.

Подруга віддає їй підроблений документ з вказаним місцем праці давно розорився заводу в покинутому селищі під назвою «Кришталь». У тремтячому нетерпінні дзвінка з органів дипломатичного представництва, шанувальниця сучасних вдач їде в бідну сільську місцевість. Там вона зустрічає місцеву сім’ю, з якою їй доведеться провести цілий тиждень.

При подальшому перегляді фільму онлайн в хорошій якості, ви дізнаєтеся, чим закінчиться зустріч, і зможуть додзвонитися до будинку бідняків представники органів. Фільм Кришталь (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Дарина Жук
В ролях: Іван Мулін, Світлана Анікей, В’ячеслав Шкалідо, Юрій Борисов, Аліна Насибулліна, Людмила Разумова, Наталія Онищенко, Ілля Капанець

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress