Фільм Кристал (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Кристал» демонструє спроби Тейлора привернути увагу дами своїх мрій. Жінка старше молодого людини, що володіє масою комплексів. Юнак занадто сором’язливий, йому не вистачає впевненості для рішучого вчинку, відвертої розмови з дамою своїх мрій. У Тейлора і раніше були труднощі у спілкуванні з представницями прекрасної статі. Хлопець розуміє, наскільки мізерні шанси. Він зазнав фіаско навіть у спілкуванні з наївними ровесницями. Тепер мова йде про дослідної молодій жінці, що встигла скуштувати багато «принади життя».

З ранньої юності Крістал поринула у світ веселощів, плотських утіх, заборонених «радощів». З часом вона усвідомила вірогідність серйозних наслідків такого способу життя. Встигнувши попрацювати танцівницею стриптизу і повією, з працею позбувшись від наркотичної залежності, припинивши безладні стосунки з чоловіками, молода жінка вирішила круто змінити власне життя. Однак, вантаж минулого стає серйозною перешкодою. Зараз Крістал регулярно відвідує клуб, у якому збираються анонімні алкоголіки. Тейлор вирішив скористатися цією обставиною. Фільм Кристал (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хлопець прикидається любителем випивки, хоча ніколи не страждав від пристрасті до спиртного, він навіть не пробував «міцні напої». Юнак розуміє, відсутність досвіду в цій справі швидко призведе до викриття. Однак, відвідування клубу є єдиною можливістю бачити свою кохану.

Режисер: Вільям Х. Мейсі
В ролях: Розаріо Доусон, Нік Дж. Робінсон, Ти-Ай, Вільям Х. Мейсі, Грант Гастин, Фелісіті Хаффман


загрузка...