Фільм «Кристал» демонструє спроби Тейлора привернути увагу дами своїх мрій. Жінка старше молодого людини, що володіє масою комплексів. Юнак занадто сором’язливий, йому не вистачає впевненості для рішучого вчинку, відвертої розмови з дамою своїх мрій. У Тейлора і раніше були труднощі у спілкуванні з представницями прекрасної статі. Хлопець розуміє, наскільки мізерні шанси. Він зазнав фіаско навіть у спілкуванні з наївними ровесницями. Тепер мова йде про дослідної молодій жінці, що встигла скуштувати багато «принади життя».

З ранньої юності Крістал поринула у світ веселощів, плотських утіх, заборонених «радощів». З часом вона усвідомила вірогідність серйозних наслідків такого способу життя. Встигнувши попрацювати танцівницею стриптизу і повією, з працею позбувшись від наркотичної залежності, припинивши безладні стосунки з чоловіками, молода жінка вирішила круто змінити власне життя. Однак, вантаж минулого стає серйозною перешкодою. Зараз Крістал регулярно відвідує клуб, у якому збираються анонімні алкоголіки. Тейлор вирішив скористатися цією обставиною. Фільм Кристал (2018) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Хлопець прикидається любителем випивки, хоча ніколи не страждав від пристрасті до спиртного, він навіть не пробував «міцні напої». Юнак розуміє, відсутність досвіду в цій справі швидко призведе до викриття. Однак, відвідування клубу є єдиною можливістю бачити свою кохану.

Режисер: Вільям Х. Мейсі
В ролях: Розаріо Доусон, Нік Дж. Робінсон, Ти-Ай, Вільям Х. Мейсі, Грант Гастин, Фелісіті Хаффман

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress