Фільм Криваві землі (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У різних народів світу існують різні традиції, яких дотримуються і сучасні люди. І серед таких звичаїв є нешкідливі або жартівливі, а також жорстокі і криваві. На жаль, не завжди мешканці сучасності хочуть дотримуватися всіх правил, які придумали їх предки. Іноді здається, що більшість звичаїв давно себе віджили і є пережитками минулого. Але, на жаль, вони продовжують знаходити послідовників, які відстоюють право продовжувати їх, якими б підступними і кривавими вони не були. У кінофільмі «Криваві землі» мова піде про традиції, які існували в Албанії.

В давні часи було прийнято помститися кривдникові за заподіяну шкоду. І рівень помсти повинен був бути в рази більше, щоб це стало гарним уроком для негідників. З роками на Балканах навіть організувалася навіть спеціальна банда головорізів, яка готова була проводити акт насильства по замовленню. Вони стали справжніми професіоналами у своїй справі. Фільм Криваві землі (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Через деякий час люди усвідомили, що виростили у себе на Батьківщині страшну силу, якої треба остерігатися і боятися. Тому їм дуже хотілося припинити неподобство. Нікому не хотілося стати наступною жертвою цих найманців. Як тепер зупинити традиції.

Режисер: Стівен Кастриссиос
В ролях: Гэзим Руді, Емільяно Палали, Суэла Бако, Флорист Байгора, Алезия Ксемалай, Дритан Арбана


загрузка...