загрузка...


У ПАР повним ходом йде громадянська війна. Рідного сина Соломона Ванди, вербують в армію, де діти отримують зброю і вбивають ворогів. Чоловіка відправляють на алмазні копальні, вимивати дорогоцінні камені. Одного разу африканець знаходить величезний алмаз криваво-червоного кольору, він вирішує заховати його і не показувати кураторам алмазовидобутку. Але уважні наглядачі викрили Соломона у брехні і відправили за ґрати. Там він знайомиться з наркоперевізником із Зімбабве-Денні Арчером.

Ув’язнені складають план по втечі з в’язниці і пошуку дорогоцінного каменю, який повинен знаходитися в таборі. Нелегальний догляд швидко здійснюється, по дорозі втікачі зустрічають Медді-Боун, її знімальна група погоджується перевезти нелегалів через кордон. Але по дорозі автомобіль потрапляє під обстріл і практично всі цивільні гинуть. Ванди і Арчеру, дивом вдалося врятуватися, через джунглі вони добираються до місця, попутно рятуючи дитину з-під армійського гніту. Товаришам вдається зробити задумане, наступним пунктом призначення стає злітно-посадкова смуга.

Але Денні сильно поранений, з великою крововтратою він не зможе дістатися до аеродрому. Його друг приймає відважне рішення. Фільм Кривавий алмаз (2006) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Едвард Цвік
В ролях: Леонардо Дікапріо, Джимон Хонсу, Дженніфер Коннеллі, Арнольд Вослу, Майкл Шин, Карузо Кеперс, Девід Хервуд, Бейзіл Уоллес, Джимі Містрі, Ентоні Коулмен

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress