Фільм Крихітка на мільйон (2004) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Меггі Фіцджеральд — мила дівчина, якій доводиться працювати самої звичайної офіціанткою. Перебуваючи на цій посаді, головна героїня завжди мріяла бути боксером з кар’єрою спортсменки. Одного разу їй доводиться прийти в секцію, на чолі якої стоїть чоловік по імені Френк Данн. Вона звертається до нього з проханням попрацювати з нею. Проте літній і впевнений у собі Данн не бажає братися за роботу з представницею слабкої статі, чому Меггі отримує відмову. Навіть при такому розкладі вона не відступає! Суть в тому, що дівчина просто не готова відступити, адже в такому випадку вона відмовиться від мрії.

З цього моменту вона приступає до самостійних щоденних тренувань. З плином часу увагу на неї почнуть звертати не тільки професійні боксери, але і їх тренери. Більш того, варто відзначити, що відразу вона успішно завойовує повагу чоловіка по імені Едді Дюпрі. Будучи старим боксером, він також підтримує хороші приятельські стосунки з Даному. Фільм Крихітка на мільйон (2004) дивитися в хорошій якості HD 720p.

І вже зараз той починає займатися з героїнею вдосконаленням її навичок. Більш того, стає зрозуміло, що Меггі є схильність до обраного виду спорту! Вона талановита і хороша собою!

Режисер: Клінт Іствуд
В ролях: Клінт Іствуд, Хіларі Суенк, Морган Фріман, Джей Барушель, Майк Колтер, Люсія Рижкер, Брайан Ф. О Бірн, Ентоні Макі, Марго Мартиндейл, Ріки Линдхоум


загрузка...