загрузка...


Ця картина послужить хорошим прикладом для тих, хто вважає себе ізгоєм в суспільстві, такою собі білою вороною, яка чим — то не схожа на всіх інших представників громадськості. Таким людям живеться дуже непросто. Вони відчувають себе чужими. І вважають, що для них більше ніколи не знайдеться затишного містечка там, де всі інші можуть жити щасливою і розкутою життям. Саме в такий вир подій потрапив і герой цього сюжету на ім’я Метті. Це був чорношкірий хлопець, такий же виходець з жебраків кримінальних кварталів, як і багато інших схожі на нього хлопці.

Але якщо його однолітки з темним кольором шкіри навіть не збиралися боротися за рівність і справедливість в усіх відношеннях, не хотіли домагатися висот в науці і спорті, щоб своїм розумом довести спроможність в кожній справі. Те герой цього сюжету, навпаки, хотів показати всьому світу, що він чогось — то варто. І що марно над ним знущаються і пригнічують так, що будь-який би інший вже давно опустив руки. Та тільки Метті виявився хлопцем не зі слабких. Він хотів пред’явити світові свій творчий хист, і він це обов’язково зробить. Якби він не був тоді Метті, чиє ім’я незабаром повинні запам’ятати люди.

І це не було порожньою бравадою. Він дійсно подавав великі надії в спорті. І хокеїст з нього вийшов просто чудовий. Фільм Крізь лінію 2015 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Директор Ікс.
В ролях: Сара Джеффрі, Стівен Джеймс, Джанет Рекуело, Шамір Андерсон, Стівен Лав, Джим Кодрингтон, Кара Рікеттс, Тейлор Олсон, Джекі Торренс, Х’ю Томпсон

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress