Фільм Крижана мати (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Ханне, героїні романтичної комедії «Крижана мати онлайн» скоро виповниться сімдесят років. Овдовівши кілька років тому вона одна живе в своєму будинку. Два дорослих сина з сім’ями живуть окремо, але раз на тиждень обов’язково відвідують матір і збираються за одним столом на сімейну вечерю. Однак ці посиденьки часто закінчуються скандалом, приводом для якого може послужити що завгодно. Ханна звикла до такого способу життя і щиро вважає, що ніякі зміни її не чекають. Проте незабаром розуміє, наскільки помилялася! Почалися зміни в один із зимових днів, коли Ханна гуляла в парку біля річки.

Жінка допомагає вибратися з крижаної води замерзлому любителю зимового купання, — і цей літній чоловік стає її вірним другом! Між двома літніми людьми виникають почуття, випробувати які вони не сподівалися вже ніколи. Але вони стикаються з несподіваною опором з боку дорослих синів Ханни, які вважають, що матері не потрібен ніхто, крім них та онуків!

Однак героїня фільму впевнена, що більше не потребує ні в чиєму схвалення або дозволі, вона має право розпоряджатися своїм життям. Фільм Крижана мати (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Богдан Слама
В ролях: Зузана Кренерова, Павло Нови, Деніел Вайзк, Тетяна Вильгельмова, Вацлав Неужил, Марек Деніел


загрузка...