загрузка...


Судячи з фільму Фелікса Ландау «Крижаний чоловік онлайн», у часи неоліту були ті ж драми, що і зараз. Спільна робота німецьких, італійських і австрійських кінематографістів розповідає про події 5000-річної давності з достовірністю ранкових новин. Повернувся з полювання лідер, який оселився біля струмка племені Килаб знаходить поселення розореним. Родичі по-звірячому вбиті, серед них дружина і син героя. Ще страшніше те, що дух племені «пішов», образившись — священний тотем руйнівники забрали з собою. На згарищі герой знайшов в живих лише одного немовляти.

Розривається болем і люттю залишився на самоті Келаб повинен помститися. Але йому ще належить поборотися з природою за життя вцілілого дитини. Одного разу мисливець домагається довгоочікуваної зустрічі з вбивцями. Справедливість переможе, тільки якщо він сам не стане жертвою.

Режисер розслідує перше в історії нерозкрите вбивство за участю акторів Юргена Фогеля («На колесах») і Андре Хенніке («Достукатися до небес»). Фільм Крижаний чоловік (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Фелікс Рандау
В ролях: Юрген Фогель, Андре Хенніке, Сюзанна Вуэст, Віолетта Шуравлов, Сабін Тамбреа

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress