Хто б що не говорив, багаті — теж люди. У них є прагнення, бажання й ідеали…. Як прийнято говорити, їм не чуже ніщо людське. Напевно всім зрозуміло, що для них дуже важливо матеріальний стан. Скоріше всього це стан у них на першому місці. Але ж заклятими матеріалістами можуть бути, як і середній клас, так нижчий. Перед нами картина «Крок вперед», в якій розповідається про героїню по імені Емілі, її мрії ніяким чином не пов’язані з матеріальними цінностями. Вона любить і хоче займатися танцями, але не хоче таким способом заробляти гроші. Їй дуже подобається своє захоплення.

Дівчина відправляється в Майамі, щоб втілити в життя всі свої намічені цілі. Кожну вільну хвилину свого життя вона присвячує танців. Танці для неї свого роду хобі. Їй не потрібна популярність або слава, вона хоче просто самореалізуватися. По приїзду в відомий місто, героїня знайомиться з молодим і симпатичним хлопцем на ім’я Шон. Він є ватажком вуличної танцювальної групи. Його група то і справа влаштовує різноманітні «флешмоби», заманюючи перехожих своїми пластичними рухами. Фільм Крок вперед 4 (2012) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Перед Емелі постає питання, чи продовжувати займатися своїми класичними танцями або все-таки спробувати навчиться всім цікавих трюків Шона? Вона зробила свій вибір на користь Шона і тепер навчається всім тонкощам цих запальних феєричних вуличних танців.

Режисер: Скотт Спір
В ролях: Райан Гузман, Кетрін Маккормік, Міша Гебріел Хемілтон, Клеопатра Коулмен, Стівен Бос, Томмі Дьюї, Пітер Галлахер, Міа Майклс, Меган Бун, Майкл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress