Фільм Кролик Джек (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Головний герой картини «Кролик Джек» – один хлопець молодого віку, який вирішив дослідити загадковий код. Після цього його життя повністю змінилося. Йому вдається зробити жахливі висновки, але ось результати герой не бажає розкривати. Через деякий час відбувається самогубство детектива. Ця подія серйозно шокує двох хакерів. Приятелі хлопця, який загинув, приймають рішення використовувати необхідні навички і розкрити правду. Вони виявляють диск, який залишився після смерті. Це свого роду підказка. Але ще є достатня кількість інших загроз, про яких нічого невідомо його друзям.

Подібні обставини, пов’язані з самогубством, зачіпають певні підозри. Цілком можливо, що якісь нехороші люди пішли на такий звірячий злочин і все ретельно продумали. Таким чином, можна думати, що хлопець ніби самостійно помер. В процесі пошуку доказів, хакери знаходять дещо цікаве. Тепер вони розуміють, що насправді сталося. Фільм Кролик Джек (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Як же діяти і де знайти тих, хто винен? Небезпеки тільки починаються. Головне не здаватися і дійти до самого кінця в цьому заплутаному розслідуванні. Що ж вдасться з’ясувати?

Режисер: Карлтон Рэнни
В ролях: Рід Бирни, Джош Барклай Карас, Йен Крістофер Ноель, Джослін Дженсен, Хіт Еллін, Тодд Ендрюс, Роберт Енслі, Омарр Канту, Реджина Чен, Сара Колтман


загрузка...