Ісай Бій молодий чоловік і він є таємничим волоцюгою. Незважаючи на свій образ, він вже зміг пережити безліч складних випробувань і завжди з ними справлявся. Ніколи герой кінострічки намагався не впадати у відчай, і завжди впевнено рухався до своєї мети. Одного разу в його житті сталася велика трагедія. Загинув його вірний товариш, і перед смертю він попросив Ісая помститися тим людям, які відібрали в нього життя. Ісай звичайно ж дав йому обіцянку про те, що він знайде їх у що б то не стало, і обов’язково відновить справедливість.

Він проживає в Лос-Анджелесі, а як відомо з кожним разом тут процвітає злочинність. Для того, щоб відшукати злочинців убили одного героя фільму, йому доводиться брати участь в самих різних бійках. З кожним своїм боєм він все ближче стає до цих людей і не готовий просто так здаватися, поки не досягне своєї головної мети. Фільм Кров і кістки (2004) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Адже він повинен виконати обіцянку, яку дав своєму другові перед його смертю Тільки зробити це виявилося зовсім непросто і життя самого Ісая опиняється в смертельній небезпеці. Чи зможе він зробити те, що вважає справою свого життя?

Режисер: Еіті Саї
В ролях: Такеші Кітано, Хірофумі Араї, Томоко Табата, Дзе Одагири, Кеку Судзукі, Ютака Мацусигэ, Марі Хамада, Юко Накамура, Кадзукі Кітамура, Сюдзі Касивабара

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress