Фільм Куернавака (2017) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Енді є хлопчиком підліткового віку, з яким одного разу сталася трагедія, точніше трагедія сталася з його мамою, якій злочинці завдали важке поранення, коли вони були в кафе. Тепер Енді змушений перебратися в красиву Куернаваку до своєї бабусі по батькові. Він опинився в новому незнайомому світі, де потрібно жити за своїми правилами і законами. Хлопчик змушений пристосовуватися до старечих заморочок своєї бабусі, адже тепер вона для нього найближча людина. Ось тільки наш герой не упускає руки — він все ще сподівається відшукати свого батька.

В один з найбільш звичайних днів, Енді і його мати вирішили відвідати одну забігайлівку. Поруч стався конфлікт між бандами наркоторговців і випадкова куля зачепила маму хлопчика. Їй не вдалося вціліти. І тепер Енді змушений був переїхати жити до бабусі, яка проживає в невеликому мексиканському містечку під назвою Куернаваке. Фільм Куернавака (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Він ніколи раніше не бачився з нею особисто, тому не знає як себе треба вести. Йому важко налагоджувати стосунки з новими людьми, включаючи родичів. І одного разу він відправляється розшукувати батька…

Режисер: Алехандро Андраде
Актори: Мойсес Арісменді, Маріана Гаха, Кармен Маура, Emilio Puente


загрузка...