Нова Голлівудська стрічка під назвою «Кухар на колесах», в першу чергу, привертає увагу потенційних телеглядачів у всьому світі за рахунок зоряного акторського складу. Приміром, на екрані можна буде побачити професійну роботу Скарлетт Йоханссон, Роберта Дауні молодшого, Дастіна Хоффмана, Софії Вергара та інших відомих особистостей. Такий колектив точно не може зніматися в не зовсім привабливому фільмі, адже величезний бюджет представленої картини здатний покрити не тільки заробітну плату запрошених зірок, але і якісну роботу групи авторів, які працювали над створенням унікального сценарію.

Головним героєм цього фільму з кулінарної спрямованістю стане талановитий кухар на ім’я Кал Каспер. На жаль, щаслива і фінансово вигідна посада в елітному ресторані в Лос-Анджелесі не виявилася вічною. Цей персонаж був звільнений при досить дивних обставинах. Незважаючи на такий поворот долі, Карл точно не збирається залишати справу всього свого життя. Він також продовжує готувати смачні страви. Фільм Кухар на колесах (2014) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Правда, тепер все це підноситься клієнтам в якості приватних закусочних на колесах. Дану мережу пересувних ресторанів Каспер відкрив не лише для того, щоб знову отримувати задоволення від приготування їжі.

Режисер: Джон Фавро
В ролях: Джон Фавро, Емджей Ентоні, Софія Вергара, Джон Легуізамо, Скарлетт Йоханссон, Олівер Платт, Боббі Каннавале, Дастін Хоффман, Емі Седарис, Роберт Дауні мл.

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress