Фільм Кухонні байки (2003) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У післявоєнні роки, група шведських вчених по домашньому господарству, провели дослідження. Виявилося, що жінки проводять більшу частину свого часу на кухні, займаючись приготуванням їжі і прибиранням. Генії вважають, що якщо правильно облаштувати своє робоче місце, то можна скоротити час і сімейний бюджет. Вони створюють рекламний ролик, в якому йдеться про ідеальну кухні.Розумні голови беруться за справу, складають докладний маршрут пересування домогосподарки по кімнаті, вивчають звички і поведінку дівчат. І нарешті, вчені вирішують зробити невеликий експеримент, заснований на статевій ознаці.

На початку 50-х вони відправляють 18 колег в сільськогосподарський регіон Норвегії. У місті Ландстад дуже багато неодружених і експериментатори хочуть подивитися, як неодружені чоловіки ведуть себе на кухні.Спостерігачів селять в яйцеподібні фургони, щоб стежити за підопічними круглі добу. Приходити на кухню їм дозволено в будь-який час, йти теж. Фільм Кухонні байки (2003) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Вести бесіду і допомагати підлеглим, заборонено. В кімнаті доглядача спорудили спеціальне крісло з інноваційних матеріалів і тепер ніхто з учасників не сховається від очей спостерігачів. Чим же закінчиться шоу?

Режисер: Бент Хамер
В ролях: Йоахім Кальмейер, Томас Норстрем, Бьерн Флоберг, Рейні Бринолфссон, Сверре Анкер Оусдаль, Лейф Андре, Гард Б. Эйдсвольд, Леннарт Якель, Тронд Тлінні, Бьорн Йенсег


загрузка...