Бичем–Хаус це шикарний елітний будинок престарілих. У якому коротають свої останні дні життя абсолютно незвичайні і не схожі на всі інші люди похилого віку. Справа в тому що в цьому пансіонат був створений спеціально для колишніх артистів опери. Проживають тут постояльці, як і всі люди мистецтва досить одіозні навіжена і ексцентричні. Часто цей будинок наповнюється цілими уявленнями і сварками які закочують між собою постояльці. Щороку вони влаштовують ціле театралізоване шоу, вони влаштовують оперний концерт що б потішити своє самолюбство. Одного разу в пансіонат приїжджає колишній перший голос Великого театру, оперна співачка на ім’я Джин.

Море квітів овації і натовпи збожеволілих і закоханих в неї чоловіків тепер залишилися в минулому. І ця цікава жінка повинна тепер жити тут. Пансіонат не викликав у неї захват і вона з першого дня все тут критикує і вступає в сварки з постояльцями. Вони теж від такої нової сусідки абсолютно не в захваті. В ході постійних сварок і суперечок майже всі постояльці за очі починають називати її стервом. Але в один день все змінюється і тепер кілька друзів є головними учасникам влаштовуються шоу і дають сольні концерти мають з нею терміново знайти спільну мову. Вся справа в тому що у держави нахапає грошей на утримання пансіонату і його незабаром повинні закрити.

Але постояльці вирішують об’єднатися і провести серію благодійних концертів що б зібрати гроші і врятувати свій будинок. Фільм Квартет (2012) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Дастін Хоффман
В ролях: Меггі Сміт, Том Кортні, Біллі Конноллі, Полін Коллінз, Майкл Гембон, Шерідан Сміт, Ендрю Сакса, Гвінет Джонс, Тревор Пікок, Девід Райалл

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress