Фільм Квітка (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Дафні – молода дівчина, яка потрапила в складну життєву ситуацію. Щоб добути грошей на їжу, вона змушена займатися дрібними крадіжками. Але одного разу поліцейські ловлять її на місці злочину прямо на місці злочину. Головна героїня потрапляє в суд, де їй виносять обвинувальний вирок. Таким чином, вона опиняється у в’язниці. Тут малолітньої правонарушительнице належить провести кілька томливих років. В один із звичайних днів вона зауважує привабливого парубка. Незабаром Дафні вдається познайомитися з цим хлопцем ближче і дізнатися його ім’я.

Між ними виникають ніжні почуття, однак улюблені стикаються з цілим рядом проблем. Насамперед, місцеві наглядачі підтримують у в’язниці строгого режиму. Вони майже не дозволяють укладеним спілкуватися один з одним. За будь-яку провину охоронці суворо карають нещасних в’язнів. Але всі ці перепони не можуть перешкодити любові головних героїв. Таємні короткі зустрічі далеко від сторонніх очей стають для них сенсом життя. Фільм Квітка (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Молоді люди вірять в те, що, вийшовши на волю, їм вдасться створити нормальну сім’ю. Однак попереду Дафні і її обранця чекають випробування, в яких їхні почуття піддадуться серйозній перевірці.

Режисер: Клаудіо Джованнезі
В ролях: Daphne Scoccia, Josciua Algeri, Валеріо Мастандреа, Лаура Васіліу, Аньєлло Арена, Gessica Giulianielli, Клеа Марку, Francesca Riso


загрузка...