загрузка...


Часто робота людей дещо ускладнює їхнє життя. Для одних це просто незручний графік, для інших це фізичне навантаження. А для деяких людей, як наприклад Рассела Пула, це великий моральний якір з минулого. Адже він детектив і він провалив свою справу з розслідування всім відомого репера Тупака Шакура. Це без сумнівів, найбільше пляма на його кар’єрі, яке залишило слід на всій його кар’єрі. Адже такий гучний провал рівноцінний настільки ж великим падіння на своїй роботі. Нехай все і провалюють справи час від часу, але саме це дало великий резонанс, відбиваючись на всій поліції.

Саме з цієї причини його кар’єра і пішла під великий укіс. Багато років вже минуло з тих пір, і здається, пора змиритися з цим провалом. Почати жити далі, знову завойовувати повагу своїх колег. Адже в минулому, Рассел був досвідченим і шановним працівником органів правопорядку. Він занадто довго сидів на місці і тепер вирішив все змінити. Він знову візьметься за старе справу і пустить все в новий лад. Фільм Лабіринт (2017) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тепер йому допомагатиме репортер Джексон, який хоче врятувати свою обпалену репутацію. І така справа, зможе буквально підняти обох до колишніх висот їх успіхів. Саме цей шлях відкриває для них майбутнє, через гріхи минулого.

Режисер: Стефен Бурк
У ролях: Том Вон-Лолор, Беррі Уорд, Мартін Макканн, Айлін Уолш, Аарон Монахен, Ніамей МакГрейді, Ross McKinney, Елва Трилл, Тім Крід, Сілліан О’Салліван

загрузка...