Доля часом робить вельми дивні повороти, що тягнуть за собою події, яких часто люди не очікують. Так само сталося і з однією домогосподаркою, що жила цілком буденним життям. Прибирання, готування, цікаві передачі по телевізору. Рідкісні прогулянки, подруги і заходи. Все це її життя і в цілому, її можна назвати щасливою, ось тільки вона сповнена самотністю. Одного разу, ведена лінню з приготування їжі, вона замовляє харчування додому. І робить в компанії Ланчбокс, що славиться своєю точністю і пунктуальністю. Після малого терміну чекаючи, бажаний товар дівчина отримує і тут же переконується, що вона дуже везуча жінка.

Адже їй дістається обід іншого клієнта, що трапляється в цій фірмою вкрай рідко. Звичайно ж, вона знову зв’язується з представниками компанії, що б замовлення забрали і доставили за адресою власника. А разом з цим, додає в ланчбокс записку для справжнього господаря цієї їжі. Ось тільки вона ніяк не могла очікувати, що така затія переросте в справжнісіньку переписку, за допомогою цієї фірми і її доставки. Фільм Ланчбокс (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Самий мабуть дивний спосіб спілкування, але без сумнівів дуже смачний. Чим довше йде їх спілкування, тим більше вони розуміють, що занадто глибоко видаляються в світ власних фантазій.

Режисер: Рітеш Батра
В ролях: Ірфан Кхан, Нимрат Каур, Навазуддин Сиддикуи, Лиллет Дюбей, Накул Ваід, Бхарати Ачрекар, Yashvi Puneet Nagar, Дензиль Сміт, Шруті Бапна, Насир Кхан

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress