загрузка...


«Ланцюговий пес» (2017) в HD якості, а так само дізнатися докладну інформацію. Їм було не до того, щоб надаватися різним експериментам. Потрібно було діяти швидко і напевно. Саме тому герої цього епопеї вирушили на ризиковану справу. Хлопці зв’язалися з криміналом і тепер пожинають плоди своєї легковажності. Як виявилося, в цьому світі є місце не тільки жорстокості по відношенню до інших, але і по відношенню до своїх в тому числі. Якщо ти провалив завдання, з тобою не будуть розмінюватися на дрібниці, а спробують позбутися.

І ось бідолахи сидять на прив’язі, немов пси в якомусь темному і затхлому місці, а в голові лише думка про те, як спланувати втечу і вирватися до тих пір, поки тебе не засудили. «Ланцюговий пес» в hd на цьому сайті можна не виходячи зі звичного перегляду. Якщо зробити це зараз, то дізнаєтеся, як склалася доля у тих, хто навернув справ і не знає, як врятувати себе від покарання. За дверима собаки, що охороняють вхід від чужинців. Вони не будуть церемонитися. Голодні й злі пси порвуть їх при першій нагоді. Вони навчені, щоб вбивати.

Якщо бігти з зав’язаними руками, можна догодити прямо в пащу. Одному з героїв вдається врятуватися і він намагається звільнити інших, але тут хлопці чують кроки і виття собак припиняється — це значить одне — господар будинку. Їх кат на місці. Фільм Ланцюговий пес (2017) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Пол Солето
У ролях: Едріан Броуді, Рорі Калкін, Антоніо Бандерас, Джон Малкович, Олександра Діну, Христина Сеговіа, Орі Феффер, Оуен Девіс, Велізар Бінев, Кіт Д. Еванс

загрузка...