Фільм «Ласкаво просимо» — соціальна драма про нелегальних біженців, які шукають на чужині кращого життя. Сімнадцятирічний курдський хлопчина Білал «Базда» Каяні пробирається в Лондон. Мрія юного іракця-стати футболістом і одружитися на співвітчизниці Міні, що вже влаштувалася в Британії. Довгий і небезпечний шлях, розпочатий Білалом, майже подолано, остання зупинка перед Лондоном – порт Кале, де зібралися сотні іммігрантів. Порт кишить поліцейськими, тому єдина надія нелегалів – відчайдушні контрабандисти, таємно перевозять незаконних мандрівників у своїх навантажених фурах.

Однак для Білала і компанії така поїздка закінчується невдачею, арештом і судом. Неповнолітнього хлопця, який не встиг скоїти інших злочинів, незабаром відпускають, але подорожі в фурах відтепер для нього замовлені. Після цього юнак вирішується на немислимий крок, збираючись вплав подолати дуврську протоку.

Наполегливому курду несподівано вирішує допомогти законослухняний французький тренер Симон Кальма, за помірну плату навчальний молодих плавців. Фільм Ласкаво просимо (2009) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Філіп Лиоре
В ролях: Венсан Ліндон, Фірат Айверди, Одрі Дана, Дерія Айверди, Тьєррі Годар, Селім Акгюл, Фират Челік, Мурат Субаси, Олів’є Рабурден, Яннік Реньє

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress