Головний герой кінокартини веде подвійне життя і запросто змінює маски. Вдень він скромний і інтелігентний Костянтин, який викладає студентам літературу і читає лекції про декадансі. Вечорами ж він перевтілюється в запеклого хулігана і наркомана по кличці Пік, який мешкає в міських притонах і з артистичної невимушеністю випитує дозу. Цей контраст і можливість бути різним шалено подобаються нашому герою, так як надає його життя необхідну гостроту і змушує балансувати над прірвою. Ось тільки сам він поступово втрачає справжню сутність. Його звуть Костянтин, він читає в університеті лекції, що розповідають про декаданс.

Але так буває тільки вдень. Вночі у нього інше ім’я, його звуть Пік. Він вживає наркотики, щоб взяти собі дозу, забирає у різного роду наркоманів і злодіїв. Найсумніше, безглузде, що навіть у тому опустившемся вигляді у нього є совість. Вона не перестає його викривати, а ще у нього є літературний дар, тому герой ще може триматися. Здавалося б, обставини сприяли його занепаду, але він намагається боротися не тільки з наркоманією, але і власним двуличием. Йому буде боляче, ломка жахлива, але він її переживе. З душею трохи гірше, криза ще ніхто не відміняв. Фільм Ластівки прилетіли 2006 дивитися в хорошій якості.

Коли він шукав собі дозу, то стикався з різними людьми, і деякі з них померли. Це тяжко відбилося на ньому. І одного разу він побачив у своєму місті ластівок. Але що можуть принести ці пташки на своїх крилах?

Режисер: Аслан Галаз
В ролях: Ирлан Хугаєв, Артур Хатагов, В’ячеслав Гурієв, Засланий Цаллагов, Олена Захарова, Лейла Теблоева, Марат Дзагуров, Засланий Макиев, Тигран Кайтмазов, Земфіра Галазова

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress