Фільм Лавина (2019) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Чоловік, що володіє спокійним характером, вибрав для реалізації наявних здібностей відповідну професію, ставши бібліотекарем. Це заняття вимагає уважності, великої допитливості, любові до тиші, абсолютного порядку. Робота доставляла хлопцю багато приємних моментів, що не можна стверджувати про особистий бік існування. Взаємини з дружиною стрімко разлаживались, почастішали безпричинні сварки. Дружина, яка втратила надію на відновлення колишньої прихильності і взаєморозуміння, перестала боротися за міцність сімейних відносин і завела на стороні любовний зв’язок. Жінка намагалася приховувати наявність коханця від чоловіка, але таку інформацію неможливо приховувати занадто довго.

Одного разу неприємна правда стає відома врівноваженому бібліотекарю, що призводить до серйозних наслідків. Якось учасники любовного трикутника опинилися одночасно в одному будинку. Їм доводиться зіткнутися безпосередньо з серйозною проблемою, дозволивши велику кількість розбіжностей. Фільм Лавина (2019) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Великі неприємності з’явилися не миттєво, їм передувала низка різноманітних вчинків, скоєних раніше. Щоб врівноважити небезпечну ситуацію, потрібно розібратися з численними нюансами.

Режисер: Тодд Л. Грін
В ролях: Отем Віттерс, Гідеон Емері, Тімоті Бреннен, Стеліо Саванте та інші


загрузка...