Фільм Лавінг (2016) дивитися онлайн в хорошій якості 720


У будівельника Річарда Ловінга були деякі заощадження, тому, коли він дізнався, що його дівчина, Мілдред, вагітна, то купив акр землі, і зробив їй пропозицію. У 1958 році змішані шлюби були рідкістю, а в штаті Вірджинія і зовсім були протизаконні, але, не дивлячись на те, що Мілдред була афроамериканкою, молоді люди без проблем розписалися у Вашингтоні, але це не принесло їм щастя. Вночі після сімейних посиденьок, в будинок увірвалася поліція, і заарештувала подружжя.

Вранці Річарда випустили під заставу, але його вагітну дружину ніхто не поспішав випускати разом з законним чоловіком, так як в поліції чітко розділяли чорних і білих, і, за місцевими законами, подібні шлюби були неприпустимі. Тільки коли батько дівчини, Річард, особисто приїхав і вніс заставу, її відпустили, але на цьому проблеми не закінчилися. Молодим людям не можна було зустрічатися під загрозою знову опинитися за гратами, але Річард не міг залишити вагітну дружину, тому найняв хорошого адвоката, який повинен був все залагодити. Адвокат ясно дав зрозуміти молодим людям, що їх проблему можна вирішити і навіть уникнути тюремного терміну, якщо вони покинуть штат Вірджинія на 25 років, або не будуть жити разом і розірваний шлюб. В іншому випадку їх могли посадити в тюрму на рік, а то й на п’ять років. Молоді люди довірилися адвокату, і визнали свою провину в суді, щоб пом’якшити покарання, і незабаром покинули штат. Подружжя поїхали в місто до родичів, і прожили там п’ять років, поки його дружина не почала боротьбу за свої права.

Вона написала лист генеральному прокурору Кеннеді, і їх справою, як і загальним питанням сегрегації, зайнялися адвокати з Американського Союзу Громадянських Свобод. Пройдуть роки очікувань і численні судові засідання, перш ніж буде внесена поправка в основні закони, і подружжя отримають можливість повернутися додому без остраху знову опинитися у в’язниці. Фільм Лавінг (2016) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Джефф Ніколс
В ролях: Рут Негга, Джоел Едгертон, Уїлл Далтон, Дін Мамфорд, Террі Ебні, Алано Міллер, Кріс Дж., Бенжамін Букер, Justin Robinson, Dennis Williams


загрузка...