Фільм Лазурний берег (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Історія Роланда і Ванесси в чуттєвій мелодрамі не може не торкнутися серця глядачів. Сімейна пара залишає метушливий Нью-Йорк і вирушає до Франції. Тепер їм доводиться тільки згадувати про минуле життя. Адже велика сцена більше не чекає Ванессу, яка була хорошою танцівницею, а Роланд розпрощався з письменницькими амбіціями. Рішення відмовитися від колишнього життя продиктовано необхідністю щось змінити, наповнити своє існування яскравими враженнями. Таких можливостей для пізнання світу у них раніше не було, так як герої були постійно зайняті своєю кар’єрою.

Здавалося б, що немає нічого краще для освіження колишніх почуттів, відносин. Замість цього між подружжям виникає все більше нерозуміння. Може, так було завжди, але в метушні великого міста просто ніколи думати про це? Невже романтичні відносини залишилися в далекому минулому? Все знову змінюється на Лазурному березі. У затишному і тихому містечку, наче спеціально створено для романтики. Фільм Лазурний берег (2015) дивитися в хорошій якості HD 720p.

Тут герої зустрічають незвичайну французьку пару, після чого небезпечна пристрасть між подружжям спалахує з новою неймовірною силою. Їм належить заново пережити яскраві моменти своїх взаємовідносин.

Режисер: Анджеліна Джолі
В ролях: Бред Пітт, Анджеліна Джолі, Мелані Лоран, Мельвіль Пупо, Нільс Ареструп, Рішар Боренже, Маріка Грін, Сара Науди, Альдо Бонтемпо, Філіп Мартіна


загрузка...