загрузка...


«Ледарство онлайн» — просто відмінна драма, пронизана яскравими почуттями, неповторними емоціями, якимись надприродними світоглядами і поглядами на наше життя. Цю картину варто побачити, бо в ній сконцентровано все те, що подобається сучасній людині і що йому по-особливому не вистачає. Мова, безумовно, йде про любов. Юнак-головний персонаж цієї кінокартини — був безмежно обеззброєний колись добротою, красою якоїсь дівчини. Правда, він знав її давно. Але коли їхні стосунки, що розвивалися з дитинства, стали більш теплими, він зрозумів, що точно полюбив.

Багато чого було в цій милій щирій історії взаємини між молодими. Але вийшло чомусь так, що доля розвела їх. Тільки ось, правда, навіть і не саме життя. Вони самі багато в чому були винні. Тепер наш зачарований своєю екс-подругою герой намагається зрозуміти, що ж він зробив не так, як було потрібно.

Намагається знайти першопричину. І приходить до дивних, досить незвичайних висновків і будує зовсім інакше свою подальшу життєву стратегію. Фільм Ледарство (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Енді Рейнер
В ролях: Шеннон Мюррей, Райан Де Квінтал, Джеремі Бенжамін, Тристин Хелдт, Робін Самора, Венді Альварес

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress