Фільм Леді в чорному (2018) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Сюжет картини переносить глядача в Сідней, зразка 1959 року, в ті часи, коли Австралія переживала культурний розквіт, адже були зруйновані класові структури і фемінізація. Головною героїнею «Леді в чорному» є молода дівчина на ім’я Ліза. Вона щойно склала випускні іспити і мріє вступити до Сіднейського університету. Поки дівчина чекає результатів іспитів, вона влаштовується на роботу на час літніх канікул у великий універмаг. Тут Ліза заводить нові знайомства. А її нові друзі з радістю відкривають їй очі на навколишню дійсність і зовнішній світ. Ліза молода дівчина щойно закінчила школу.

Вона ще не встигла випурхнути з батьківського гнізда, тому що чекає результати випускних іспитів. Після того як Ліза отримати диплом про закінчення школи вона збирається поїхати в Сіднейський університет. Про це дівчина мріяла не один рік, жити у Великому Місті і ніхто не буде керувати її життям, як вдома в провінції. Тільки поки мрія не збулася потрібно підшукати роботу на літо, щоб накопичити трохи грошей перед від’їздом. Фільм Леді в чорному (2018) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Ліза влаштовується у великий універмаг, де працюють жінки які вже встигли подивитися світ і з задоволенням в бесіді діляться своїм життєвим досвідом. Згодом юна Ліза починає змінюватися, йде наївність і дурні мрії, а на їх місце приходить вкладена старшими подругами реальність.

Режисер: Брюс Бересфорд
Актори: Рейчел Тейлор, Джулія Ормонд, Энгаури Райс, Венсан Перес, Райан Корр


загрузка...