Фільм Легенда (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм «Легенда» заснований на подіях 50-х років. На вулицях Лондона 20 століття всі ситуації контролюються двома братами-близнюками. Це брати Крэй Рональд і Рэджинальд. Під увагою бандитського угруповання вся округа, жоден злочин не зможе пройти без їх відома. Домогтися такої влади вдалося не просто. Правоохоронні органи столиці Англії давно намагаються посадити братів Крэй в місця позбавлення волі, лише зробити це неможливо. Брати розумні і розважливі, а тому завжди на крок попереду своїх ворогів. Будь підпал, грабіж, вбивство – все це діяльність братів Крэй.

Конкурувати з ними немає бажання ні в кого, що дає їм можливість успішно вести будь-яку справу. Так сталося і з відкриттям нічного клубу, основні відвідувачі якого темні особистості, голлівудські поп-зірки, а також люди, які побажали залишитися анонімами. Все йде чудово, поки одна з коханих братів не змушує свого чоловіка кинути злочинний світ і почати жити заново. Другий же брат не може пробачити такої зради, змушуючи брата кинути свою кохану.

А якщо він не зробить цього, то це буде коштувати йому життя. Все, чого вони добилися кинути ось так-то просто не можна! Фільм Легенда (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Брайан Хелгеленд
В ролях: Том Харді, Емілі Браунінг, Девід Тьюліс, Даффі, Крістофер Екклстон, Чазз Пальминтери, Пол Андерсон, Джошуа Хілл, Колін Морган, Тара Фітцджеральд


загрузка...