Фільм Лікар: Учень Авіценни (2013) дивитися онлайн в хорошій якості 720


Фільм, знятий за світовим бестселером Ноа Гордона. Події розгортаються в Англії 11 століття. Медицина в той час була на вкрай низькому рівні, а правила особистої гігієни не дотримувалися належним чином, з цієї причини почалася епідемія чуми, яка вбила не одну сотню людей. Вражений смертю матері, головний герой, Роб, вирішує стати лікарем. Спочатку його навчання не приносить видимих результатів, але справа не в ньому самому, а в його вчителя, який виявляється шарлатаном. Але у Роба є особливий дар,- він лікар від Бога.

Роб відправляється в далеку подорож і знаходить дійсно великого лікаря, — Авіценну, який стає наставником Роба. Пошуки вчителі привели молоду людину в Персію. У чужій країні зовсім інші закони і традиції, тому робу не так вже просто пристосуватися, не кажучи вже про те, що до медицини та нових відкриттів було дуже неоднозначне ставлення.

Чи зможе Роб відкрити нові ліки, яке врятує людей від навали чуми і зуміє він при цьому зберегти власне життя? Фільм Лікар: Учень Авіценни (2013) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Філіп Штельцль
В ролях: Тому Пейн, Бен Кінгслі, Емма Рігбі, Стеллан Скарсгард, Олів’є Мартінес, Еліас Ембарек, Майкл Джибсон, Стенлі Таунсенд, Майкл Маркус Морган, Адам Томас Райт


загрузка...