Три юних серфінгіста майже кожен день відправляються на берег моря, де, як то кажуть, ловлять хвилі. Вони закохані в цей захоплюючий вид дозвілля і розваги одночасно. Звичайним вранці головні герої вантажать свої дошки на автомобіль і відправляються на пляж. Але потрапити туди їм не судилося. Необережний водій просто-напросто засинає за кермом, що стає причиною дуже серйозної автомобільної аварії. Двоє пасажирів відбуваються порівняно легко. А ось 12-ти річний Саймон отримує важкі травми, які фактично несумісні з життям.

Його оперативно доставляють в лікарню, проте лікарі залишаються безсилі в такій непростій ситуації. Хлопчик впадає в кому, і його підключають до системи життєзабезпечення. При цьому доктора відразу повідомляють невтішним батькам сумну новину про те, що надій на одужання у їхнього сина практично немає. А через деякий час апаратура сигналізує про те, що головний мозок пацієнта загинув. Подружжю пропонують відключити Саймона від систем життєзабезпечення, адже його вже не врятувати. Причому серце хлопчини можна використовувати в якості донорського органу.

Але чи зможуть горюющего батьки поставити підпис під документом, що дозволяє «розібрати» їхнє улюблене чадо «на органи»? Фільм Лікувати живих (2016) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Режисер: Кейтель Куілівье
В ролях: Тахар Рахім, Еммануель Сеньє, Енн Дорваль, Були Ланнерс, Кул Шен, Монья Шокрі, Еліс Тальоні, Карім Леклу, Фіннеген Олдфілд, Тео Чолбі

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress