Фільм Липкий мед (2015) дивитися онлайн в хорошій якості 720


До вашої уваги надається оповідна душевна історія, яка змусить переживати кожного глядача, і розтопить серце навіть самого черствого людини. Мова піде про молодий, вельми привабливої дівчини, яку страшна хвороба призводить до стіни лікарні. Морган пройшла ретельне обстеження, і їй ставлять невтішний діагноз, з яким їй залишається прожити всього лише два-три місяці. Вийшовши з клініки, головна героїня зі сльозами на очах розуміє, що абсолютно не так хотіла б прожити своє життя, адже вона не була щаслива, і не зробила те, про що мріяла. У неї залишився останній шанс все змінити, і для цього у неї є ще пару місяців.

Незабаром дівчина знайомиться з хлопцем на ім’я Джордан. Він молодий і гарний художник, який з першого погляду відповів їй взаємною симпатією. Залишившись наодинці, молоді забули про весь світ, який їх оточує. Хлопець з сильним характером, і він не звик, коли його жаліють, і сам не любить всі ці ніжності. Фільм Липкий мед (2015) дивитися онлайн в хорошій якості HD 720.

Але він дізнається про хворобу своєї коханої, і збирається зробити все можливе, що б вона була щаслива. Закохана пара відправляється в романтичну подорож, яке повністю змінить життя кожного з них.

Режисер: James Bird
В ролях: Адріана Метер, Крістофер Хейєрдал, Джессіка Так, Бу Бу Стюарт, Аманда Пламмер, Зек Вілла, Фернанда Ромеро, Эсекьэль Стремис, Фаран Таїр, Клейтон Ронер


загрузка...