загрузка...


У кожному куточку планети є такі таємничі та загадкові місця, які залишаються непідвладними людині. Як би вони не старалися, але ці місця залишаються такими ж загадковими і маловивченими. Саме тому там досить часто відбуваються дивні і страшні події, які просто не вкладаються в голові. Звичайно ж, більшість людей намагаються обходити такі жахливі місця стороною, щоб не нарватися на справжні проблеми, про які можна потім довго шкодувати. Проте знаходяться й такі люди, яким хочеться відчути той самий незабутній адреналін, який можна знайти тільки в такій місцевості.

В центрі уваги знаходиться молодий чоловік на ім’я Рікардо, який все життя боявся таємничого лісу, в якому були зібрані душі деяких особистостей. Про це він дізнався з кількох легенд, які придумали такі ж люди, як він. Звичайно ж, вірити у легенди не варто, але, незважаючи на це розуміння, молодий чоловік ніяк не міг впоратися зі своїми емоціями. Люди говорили про те, що будь-яка людина, який не хоче жити, може прийти в це місце і спокійно вмерти. Одного разу дочка одного місцевого жителя вирішила відправитися в ліс, щоб вчинити самогубство.

Після цієї події Рікардо ніяк не може прийти в себе, але незабаром він знайомиться з однією дівчиною, яка серйозно захоплюється темою привидів, втрачених душ і смерті. Фільм Ліс загублених душ 2017 дивитися в хорошій якості HD 720p.

Режисер: Хосе Педро Лопес
В ролях: Даніелла Лав, Джордже Мота, Мафальда Бэнкуарт, Тьяго Жаком, Лихиа Роке, Лілія Лопеш

загрузка...


 
FileManager ‹ baskino-z720.com — WordPress